EN DE

O MedApp

Tworzymy przyszłość medycyny

Jesteśmy innowacyjną spółką, oferującą unikatowe rozwiązania telemedyczne nowej generacji. Telemedycyna, oparta na technologii umożliwiającej zdalne monitorowanie stanu zdrowia pacjenta, jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie. Wystarczy wspomnieć prognozy przedstawione w raporcie mHealth Intelligence, zgodnie z którymi wartość światowego rynek mHealth (aplikacje mobilne w ochronie zdrowia) wzrośnie z 10,3 mld USD w 2016 r., do 49,1 mld USD w 2020 r.

Produktem stworzonym i rozwijanym przez MedApp jest analityczny system telemedyczny CarnaLife, który rozpoznaje aktualnie ponad 20 nieprawidłowości w sygnałach EKG. Wchodzące w skład naszego systemu moduły, zaprojektowane specjalnie na użytek pacjentów, lekarzy specjalistów i placówek medycznych, obsługiwane są przez inteligentne, chmurowe algorytmy biomedyczne.

HOLOLENS
Technologia HoloLens

Wykorzystując technologię HoloLens, opracowaną przez firmę Microsoft, umożliwiamy kardiologom interwencyjnym, na postawie danych holograficznych przesyłanych przez nasz system, diagnozowanie serce pacjenta w czasie rzeczywistym.

Uniwersalność i zaawansowanie technologiczne naszego produktu sprawia, że znajduje on zastosowanie nie tylko w kardiologii, ale także w diabetologii, dietetyce, chorobach cywilizacyjnych i przewlekłych. Liczymy także na dynamiczny wzrost dzięki wykorzystaniu systemu CarnaLife w opiece senioralnej.

Uzyskany w czerwcu bieżącego roku certyfikat CE potwierdził, że jesteśmy gotowi do komercyjnego wejścia z produktami CarnaLife na dynamicznie rosnący rynek mHealth w Unii Europejskiej.

Biorąc pod uwagę stopień zaawansowania naszego produktu, można śmiało stwierdzić, że wykazaliśmy się wyjątkową skutecznością i nadzwyczajnymi umiejętnościami zarządzania innowacjami. Wiele przykładów na świecie pokazuje, że podobne osiągnięcia wymagały wielu lat pracy. Nasza skuteczność wynika głównie z odważnego zastosowania najnowszych technologii Microsoft, takich jak chmury obliczeniowe, sztuczna inteligencja, oraz techniki programowania wieloplatformowego.

Nasze zasoby
Istotnym budulcem naszego sukcesu jest także wyjątkowa kooperacja dwóch światów – nauki i biznesu.

Ciągłe tworzenie nowych innowacji jest możliwe dzięki zaangażowaniu i pasji zaplecza naukowego firmy. Informatycy, programiści, inżynierowie i kadra zarządzająca MedApp tworzą zespół pozwalający na pewne konkurowanie z firmami o zbliżonym profilu.

Dzięki licznym występom na konferencjach merytorycznych i targach branżowych, w kraju i za granicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych i Azji, zbudowaliśmy pozycję eksperta w branży telemedycznej. Wiarygodności naszym działaniom dodaje fakt, że jesteśmy notowani na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych – NewConnect. Dzięki temu nie tylko mamy dostęp do kapitału, ale także zyskujemy rynkową wycenę.